Greenwood Kemer Resort Greenwood Suites Resort
444 88 07

Gastronomi

Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetler usta şeflerimizin özel dokunuşlarıyla taçlandı! Greenwood Dünyasının seçkin tatları, her zevke uygun seçenekler ve zengin menüler hizmetinizde.

Marca Ana Restoran
Marca Ana Restoran

Her damak zevkine uygun birbirinden lezzetli yemekler açık büfe konseptiyle Marca Ana Restoran’da!

KEŞFET
Sapore A’la Carte Restoran
Sapore A’la Carte Restoran

Her lokmasında Akdeniz esintilerini hissetmek isteyenler Sapore A’la Carte Restoran’ın büyülü dünyasında buluşuyor. Unutamayacağınız İtalyan yemeklerini sevdiklerinizle birlikte burada deneyimleyebilirsiniz.

KEŞFET
Splash Snack Restoran & Bar
Splash Snack Restoran & Bar

Lezzetli atıştırmalıklar günün en güzel saatlerinde sizinle olsun. Yaşadığınız serinletici anlara ara vermeden kokusuyla ruhunuzu tadıyla damağınızı büyüleyecek lezzetlere hazır olun.

KEŞFET
Wave Snack Restoran & Bar
Wave Snack Restoran & Bar

Sahil keyfiniz birbirinden güzel atıştırmalıklarla renklensin! Denizden çıktığınız an kendinizi Wave Snack Restoran’ın zengin menüsüyle ödüllendirebilirsiniz.

KEŞFET
Gilbert Patisserie
Gilbert Patisserie

Tatlı ve tuzlu lezzetlerin karşı konulmaz davetine Gilbert Patisserie’de katılın. Asla hayır diyemeyeceğiniz nefis tatlar usta dokunuşlarla karşınızda. Çayınıza, kahvenize ya da içinizi ferahlatacak soğuk içeceklerinize mükemmel pasta çeşitlerimiz eşlik etsin.

KEŞFET
Chill Lobby Bar
Chill Lobby Bar

Yazın en serinletici anını ferah bir ortamda yaşamaya hazır olun. Zengin içecek menüsüyle Chill Lobby Bar, sohbetlerinizin vazgeçilmez adresi olmaya aday.

KEŞFET